Anna Stativka: "Вже, навіть страшно подумати, 6,5 років тому, коли ..."

Anna Stativka в facebook:

Вже, навіть страшно подумати, 6,5 років тому, коли я писав дипломну роботу з психології - щось там про внутрішні конфлікти і зростання особистості, в праці псих ... олога-екзистенціаліста Роло Мея я наткнувся на дивну фразу - Справжній творець завжди соромиться свого творіння!. Об этом сообщает ПС НЕВС со ссылкой на СМИ.

Тоді це здавалося трохи дивним, але пояснював це Роло Мей тим, що в процесі творіння автор теж змінюється. А тому його власне творіння для нього потім виглядає вже мовби якимсь кроком назад. Щось надто інтимне, що він вже пережив, і до чого вже тепер не хоче повертатися.

Власне тоді я вже може й відчував щось схоже, бо вже пубілкувався, але тоді ще ці слова мені здавалися якимись ну... неправильними, чи що А потім виявилося, що так воно і є. І, що найгірше, що через це тим сам ніяк не можеш оцінити справжню вартість того, що написав.

Так сталося і цього разу. Оця моя стаття - це перероблена моя лекція, яку я кілька місяців тому читав для митців, що хотіли працювати тоді з воїнами АТО. В моїх нотатках тут на ФБ вона є. І всі тоді її хвалили. От я і вирішив - раз всі хвалять - може вона і справді чогось варта

Тому й вирішив переробити цю лекцію в статтю, але вже не для митців, а для воїнів. Получилося, напевно, непогано, бо редакція теж хвалила. Ну і плюс їм теж подяка - форму подачі матеріалу вони класну придумали. Так що дивіться, читайте, передавайте - раптом комусь воно і справді знадобиться.

P.S. Ага і ще - Роло Мей таки був правий. Я сам тепер оцінити це вже не можу. Бо воно мені тепер якесь воно таке... мовби крок назад. І тепер я вже такого би не написав би. Хіба би щось інше...

ТОП новости

Вход

Меню пользователя