В Николаеве на проспекте Центральном появился новый и красивый арт-объект

МИ підходимо до фінішної прямої. Арт-об’єкт, який переміг в конкурсі від Агенції розвитку Миколаєва, вже встановлено. Наразі, рухаючись вздовж проспекту Центрального, неможливо не помітити велику яскраву інсталяцію «МИ», висотою до 3 м. Об этом сообщает mejdura.in.ua со ссылкой на СМИ.

Але ще ведуться всі необхідні будівельні та підготовчі роботи. Висаджуються декоративні рослини. Встановлюються камери відеоспостереження. Також на під’їзді величезна 30-метрова дизайнерська лава.

Чому літери мають різнокольорові грані? Автор ідеї, дизайнер Роман Дорошенко, спробував передати дух Миколаєва, як мультикультурного і багатонаціонального міста: «МИ різні, але живемо разом, розуміємо один одного і створюємо місто, в якому хочеться жити. МИ здатні змінити Миколаїв на краще. МИ відповідальні за свою територію».

Запрошуємо вас на урочисте відкриття нового міського простору вже цієї суботи, 14 вересня, о 17:00 в День святкування 230-річчя Миколаєва! Зробимо наше місто яскравішим і красивішим!

#mykolaivNOW

КУ «Агенція розвитку Миколаєва»Джерело статті: “http://izvestia.nikolaev.ua/news/в-николаеве-на-проспекте-центральном-5/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя